
Болт культиваторний М10 від L30 до L 60 ГОССТ 7786-81
- В наявності
від 92 ₴/кг
+380 (67) 695-94-54
Менеджер
- +380 (98) 123-10-60Менеджер
- +380 (56) 747-04-34
- +380 (67) 762-28-60Директор
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болт культиваторний М10 від L 30 до L 60 ГОССТ 7786-81
Різьба повна і не повна, покриття -оцинковане (9-15 мкр) і без покриття.
Болти використовуються у сільському господарстві та спорудах як об’єкти для різьблення.
Маркі стали: 10кп, 20кп, 10, 20,30, 35, 40Х, 45.
Клас точності: A.
Поле допуска резьбы: 6g.
Клас міцності: 4,8; 5,8; 8,8
Крок різьблення болта М10-1.5
Діаметр головки 18 мм
Висота голівки до=8мм
Покриття: без покриття, цинк білий 9-15 мкр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський метизний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 5 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 92 ₴/кг
