
Болт М 10 L20-L140 ГОСТ 7805:2008, 7798:2008, DIN 931, DIN 933
- В наявності
від 85 ₴/кг
+380 (67) 695-94-54
Менеджер
- +380 (98) 123-10-60Менеджер
- +380 (56) 747-04-34
- +380 (67) 762-28-60Директор
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болти із шестигранною головкою М10 довжина болта без урахування висоти головки від L 20 мм до L 140 мм. Різь повна та неповна, покриття -оцинковане (9-15 мкр) і без покриття.
Болти використовуються в машинобудуванні, сільському господарстві та будівництві як деталі нарізного з'єднання.
Марки сталі: 10кп, 20кп, 10, 20, 30, 35, 40Х, 45.
Клас точності: A.
Поле допуска резьбы: 6g.
Клас міцності: 4,8; 5,8; 8,8; 10,9.
Крок різі болта М10-1,5
Розмір «під ключ» S=17 мм
Висота головки до=6,4 мм
Покриття: без покриття, цинк білий 9-15 мкр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський метизний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Цинк білий |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 85 ₴/кг

