
Болт М 14 L30-L100 ГОСТ 7805:2008, 7798:2008, DIN 931, DIN 933
- В наявності
від 112 ₴/кг
+380 (67) 695-94-54
Менеджер
- +380 (98) 123-10-60Менеджер
- +380 (56) 747-04-34
- +380 (67) 762-28-60Директор
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болти із шестигранною головкою М14 довжина болта без урахування висоти головки від L30 мм до L100 мм. Різь повна та неповна, покриття -оцинковане (9-15 мкр) і без покриття.
Болти використовуються в машинобудуванні, сільському господарстві та будівництві як деталі нарізного з'єднання.
Марки сталі: 10кп, 20кп, 10, 20, 30, 35, 40Х, 45.
Клас точності: A.
Поле допуска резьбы: 6g.
Клас міцності: 4,8; 5,8; 8,8; 10,9.
Крок різі болта М14-2
Розмір «під ключ» S=22 мм
Висота головки до=9
Покриття: без покриття, цинк білий 9-15 мкр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський метизний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 5 |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Висота головки | 9 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 112 ₴/кг

