
Болт Норійний М8 L30-L40 ГОСТ 7785-81
- В наявності
від 100 ₴/кг
+380 (67) 695-94-54
Менеджер
- +380 (98) 123-10-60Менеджер
- +380 (56) 747-04-34
- +380 (67) 762-28-60Директор
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болт Норійний М8 L30-L40 ГОСТ 7785-81
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський метизний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Лемішний |
| Форма болта | З потайною голівкою і вусом |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 5 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 100 ₴/кг
