
Гайка М 27 ГОСТ 5915:2008, DIN 934
- В наявності
135 ₴/кг
+380 (67) 695-94-54
Менеджер
- +380 (98) 123-10-60Менеджер
- +380 (56) 747-04-34
- +380 (67) 762-28-60Директор
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Марки сталі: 10Кп, 20Кп,10, 20, 35, 45, 40Х
Поле допуска резьбы: 6g, 7g.
Клас міцності: 5; 8; 10.
Крок різі гайки М27-3
Розмір «під ключ» S=41
Висота головки m=22
Покриття: без покриття, цинк білий 9-15 мкр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський метизний завод |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 22 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Клас міцності | 5 |
| Крок різьби | 3 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
- Ціна: 135 ₴/кг
